| anonim_4396 a întrebat:

eu am 13 ani si vreau sa mă fac pilot de curse, chiar îmi doresc extrem de mult, dar nu prea am buget... Stiti care este cea mai ieftina scoală de karting din romania?

1 răspuns:
| DanielPH a răspuns:

Frate...eu la 13 ani doream sa ajung medic, la 14 voiam pilot de curse, la 15 voiam jandarm, acum cand am ales sa urmez facultatea de istorie si sa devin profesor sau arheolog, pilot de curse... Toti dorim viteza/experiente tari, dar asta nu este o meserie de viitor, nu schimba cu nimic pe nimeni, nu ajuta cu nimic pe nimeni, nu prea are un rost anume.