| kamikaze6000 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa fiu pilot de curse, dar nu stiu cum sa imi incep cariera.

Răspuns Câştigător
| Elenina356 a răspuns:

Ai nevoie de sponsori si multa sustinere si perseverenta. Daca nu e un plan de viitor si vrei sa incepi cat de curand o cariera in acest domeniu, vorbeste cu David Tarta (la inceput, informeaza-te despre el...) sau cauta sa formezi relatii cu cativa pilot din Monza.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Incepi prin a strange bani. Ca sa pilotezi ceva iti trebuie masina iar astea nu sunt gratis. Te faci fan Bogdan de ex si incet incet afli secretele de la cei din bransa.
https://www.facebook.com/capusanbogdan/

| kamikaze6000 explică:

Vreau mai multe raspunsuri, acord funda