| SteroidEdy a întrebat:

Eu cam in fiecare zi ma duc si joc fotbal in parc, sau unde gasesc. Stau portar si mi se spune mereu sa intru la echipa ca sunt bun, etc. Faza este ca tatalui meu nu i se pare o pozitie buna de jucator, deoarece la orice gol esti injurat sau mai rau. Il pot convinge sa ma bage dar nu stiu echipe in Bucuresti sectorul 1. Locuiesc aproape de Mall Promenada. Puteti sa imi dati niste echipa de prin zona?

1 răspuns:
| Alexandr a răspuns:

Tatal tau incearca sa spuna(probabil)ca nu se castiga la fel de bine ca si portar.