| Emma221 a întrebat:

mâine am o săptămână de când m-am apucat de slăbit dar încă nu am primit niciun rezultatcrying( vreau sa scap cat mai repede de grăsimea de pe coapse si fese crying îmi vine să renunț, nu stiu ce sa mai faccrying mi-e frica ca ma zbat degeaba si nu voi primi niciun rezultat, nu mai suport îmi vine sa ma omor crying(( Va. Rog ajutatima. In cat timp o sa primesc rezultate? crying Nu mai suport

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu ce inseamna ca te-ai apucat de slabit. daca te infometezi, nu prea vei slabi, dupa cum cred ca stii. la fel daca folosesti diete dupa ureche. daca ai o dieta corecta, facuta de un specialist si faci si sport, ar fi trebuit deja sa slabesti cam un kilogram si jumatate. daca nu, inseamna ac faci ceva gresit, ca trisezi undeva dieta.
Cat despre omorat si alte tampenii, consulta un psihiatru, dai semne de boala psihica severa (daca vorbesti serios si nu doar exagerezi prosteste). daca exagerezi prosteste, da-ti doua palme in fata oglinizii si inceteaza sa te mai faci de ras.

| GabiSpartanul a răspuns:

1.Cate kg ai?
2.Cate kg vrei sa ai?
3.Alearga cate 5 min/zi, mananca mai multe legume/fructe, renunta la alimentele prajite sau cu grasime/ulei. vei slabi un kg in 2-3 sapt