| anonim_4396 a întrebat:

Maine pentru prima oare voi intra intr-o sala de fitness si cum va fi : o sa fie cineva sa ma invete sau o sa aleg tot ce vreau eu si pot merge la sala in fiecare zi (30 zile ) sau o sa merg numai cateva zile?

7 răspunsuri:
| IonutZEW a răspuns:

Mergi dupa abonament, daca vrei instructor poti sa si ai daca nu, nu. Te duci acolo te duci la vestiar, te schimbi si apoi te duci la banda, stepper, bicicleta etc. si dupa te duci acasa happy

| Kakarotto2016 a răspuns (pentru IonutZEW):

Si cat ai timp poti sa mergi la sala, in fiecare zii pana iti expira abonamentul

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Instructori - cum vrei tu. in fiecare zi.

| WaterDrop a răspuns:

Daca nu te pricepi, faci si tu ca Goku, iti iei un maestru ( instructor ) care sa-ti arate la inceput si sa te invete ce sa faci.Si da poti merge si zilnic daca doresti timp de 30 zile, depinde ce scrie pe abonament.

| annakarenina a răspuns:

Depinde de numarul de sedinte pe care le ai, nu doar de valabilitate, poti avea cateva sedinte sau nelimitat, insemnand ca poti merge zilnic si sta cat doresti. Poti plati un instructor pentru a lucra intensiv, insa, depinde de sala, ai putea cere doar cateva sfaturi fara sa te coste, oarecum neoficial.

| RAY a răspuns:

Man prima oara te imbraci sportiv cand intri in sala apoi isi iei o sticla de apa cu tine si incepi cu culturism asa e bine, bagi si tu cateva excertiti apoi cardio da intens, deci parerea mea sala e pierdere de timp de ce? 95% din cei care merg la sala se ingrasa de fapt pentru ca manca mai mult, masa musculara o poti face si acasa plus ca sunt multi care te vor pacali sa cumperi minuni, eu recomand mersul pe jos si 2 gantere de macar 20 kg una

| Kakarotto2016 a răspuns (pentru RAY):

Acum 5 luni eu am facut 30 de km cu bicicleta in fiecare zi timp de o saptamana si nu am slabit deloc