| facpipi a întrebat:

pentru a avea un corp realtiv frumos, trebuie sa fac si un sport anume pe langa sala?

4 răspunsuri:
| CreepyBoy a răspuns:

Un sport anume, fixat nu poti face, dar cateva ture de alergat ar fi utile, nu uita de hidratatie si mancatul sanatos.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dintre cele mai frumoase spurtive sunt inotatoarele si patinatoarele. Se stie ca inotul dezvolta un corp frumos la ambele sexe.

| Nickname1890 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin corp relativ frumos.

Eu tuturor le recomand mai ales celor sub 18 ani sa se apuce de un sport si nu de sala de fitness. Sala, mai tarziu cand nu mai ai atat de mult timp liber.

| Omi777 a răspuns:

Nu neaparat dar daca ai mult timp liber innotul este cel mai indicat, relaxeaza muschii dupa o serie de antrenamente grele, iti dezvolta un corp armonions impreuna cu sala. Sper ca ti am fost de ajutor! Bafta.