| dorinmalcoci1994 a întrebat:

Cit timp imi trebu ca sa-mi fac un corp frumos? LA SALA...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Depinde cum esti acum laughing Dar in general putina sala si steroizii isi fac treaba ( tot e 'cool' sa te umflii artificial)

| xGyAx a răspuns:

Depinda... daca mergi la sala si cat de mult faci. poate faci doar 2 minute cu banda si gata-asa nu prea slabesti. aproximativ o saptamana dar daca tragi tare la sala! SUCCES

| CristianM a răspuns:

Haha, cred ca aberati aiurea, nu mai dati sfaturi cand nu va pricepeti.Pentru un corp frumos iti trebuie multa munca, cat despre timp ai nevoie de ani intregi de bodybuilding.

| 54ndy a răspuns:

Ca să te menţii în formă trebuie să te duci la sală toată viaţa.Sau să alergi prin parc şi să faci exerciţii acasă. Şi să mănânci sănătos.

| FrozenRose_7553 a răspuns:

Depinde si cat de "mare" estilaughing
ce conteaza in cat timp faci? important e ca faci

| nicusor11 a răspuns:

Iti zic ca dupa o saptamana o sa vezischimbari iti garantej si ai si garantie pe viatatongue