| Wolf_Dimi_1997 a întrebat:

Stiti cumva vreun club sportiv in Iasi care face Muay Thai? Daca nu club, cineva care stie si este dispus sa predea(un fel de antrenor personal, platit)?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=Muay+Thai+Iasi

din respect pentru TPU am sters mesajele de cearta si lasat numai partea folositoare;)

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wolf_Dimi_1997 explică (pentru Denis6688):

M-am interesat de Gymbox si ei nu fac Muay Thai. Ei fac doar Crossfit, Cycling, Fitness, MMA, BJJ, Kickboxing si Box.

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaK a răspuns (pentru Denis6688):

Daca nu stii, de ce te stresezi atata sa dai raspunsuri inutile?

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaK a răspuns (pentru Denis6688):

Adevarul e ca ajuti foarte mult recomandand sali in care nu se face muay thai laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaK a răspuns (pentru Denis6688):

Pe care* in primul rand.
In al doilea rand, de una dintre sali ti-a zis deja el ca nu, iar de la Scorpions cunosc personal luptatoriwinking

| Wolf_Dimi_1997 explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor dar nici la Scorpions nici la GymBox nici la salile de pe Google nu se face Muay Thai. Voi da funda ca sa inchid discutia si sa va opresc cearta.

| Bizon95 a răspuns (pentru Wolf_Dimi_1997):

Te rog sa intrii pe link-ul meu, sunt 4-5 rezultate, unde chiar o sa poti gasi ceva real, cel putin google asa credewinking

cat despre cearta, eu sunt amuzat cu, gura pana la urechi, tipul chiar crede ca atitudinea si injuraturile lui reusesc sa intimideze pe cineva big grin
totusi imi pare rau ca ne certam pe intrebarea ta, dar nici nu o sa las pe cineva cu nivelul ala de PROSTIE SI BULLY sa scape cu constiinta impacata

| AnastasiaK a răspuns (pentru Wolf_Dimi_1997):

In Romania nu prea se face muay thai sau daca se face nu se face prea bine (cel putin din cate stiu eu). Poti incerca sa te apuci de kickboxing. Muay thai are in plus loviturile de cot, clinchul si cele de genunchi in mod repetat. La salile de kick se face in general si putin clinch (asa preventiv) si se invata lovituri de genunchi, asa ca tie ti-ar mai ramane de antrenat loviturile de cot pe care le poti invata de la orice antrenor de mma.