| Dediu_Vlad_2001 a întrebat:

Zilele acestea mi-am luat o bicicleta X-Fact Kilimanjaro cu roti de 29, suspensii fata hidraulice, cadru de aluminiu. Mai multe detalii gasiti in acest link. http://www.hervis-sports.ro/......OR-1985700
Intrebarea este daca as putea sa fac trasee accidentate, de downhill.

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Trasee accindentate poti sa faci, depinde de gradul de dificultate, dar pentru downhill nu e recomandata, sunt biciclete special concepute pentru asa ceva.