| YoloWTF a întrebat:

Vara aceasta o sa ma reapuc de sala dupa ce termin cu examnele, am 1.80m si 60kg.Am cateva intrebari despre antrenament, nutritie si suplimente alimentare.
1. Sa fac aceste antrenamente acasa https://www.youtube.com/......tps?/watch sau sa ma duc la sala obisnuita?
2. Recomandati-mi cateva sporturi sau exercitii de cardio.
3. Conteaza in ce perioada fac antrenamentul (dimineata/seara)?
4. Ce as putea manca? Dimineata, fulgi de ovaz, miere, lapte migdale si la pranz friptura?
5. Ce suplimente alimentare mi-ati putea recomanda?

Multumesc anticipat :D

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. clar sala, cu exercitiile alea pierzi vremea

2. box, inot, etc.

3. da, sa fie dupa ce ai mancat 1-2 din cele 5 mese zilnice

4. la pranz friptura, intre pranz si cina friptura, la cina friptura, DUPA cina friptura. de 4 ori pe zi de preferat, mai ales la inceput

5. intai invata sa mananci.

1 răspuns:
| YoloWTF explică:

6. Exercitii pentru abdomen?big grin