| Oaki a întrebat:

Salutari TPU. Vara aceasta as vrea sa a apuc de role. Va rog ajutati-ma cu sugestii,ceva marci mai bune, e ok daca imi cumpar direct role agresive ? (vreau mai mult pentru trick'uri)

Răspuns Câştigător
| BrosAcab a răspuns:

HAHAHA cica worker, rco.:-J tipule ..skateworld. c o m ia-ti razors sau remz...sau chiar si usd sunt super bune toatehappy dar ai grija ce modele iti iei

2 răspunsuri:
| silvia3333 a răspuns:

Pai trebuie neaparat ceva cu roti de silicon, nu de plastic sau cauciuc. Si ca marci ar fi RCO (din astea am eu si chiar sunt ok) si eu am mai avut Head, care iar mi-au placut.

| AlexUtzul98 a răspuns:

Nu o asculta... pentru role agresive o marka buna este Workerwinking