| sMecki1000 a întrebat:

Stie cineva pe ce canal se va disputa meciul Dinamo - Targu Mures de azi?

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Look TV.

4 răspunsuri:
| sMecki1000 explică (pentru Bogdanovici24):

Si nu se disputa si pe alt canal? Doar pe look tv? Eu n-am look tv straight face

| Deny5 a răspuns:

Dinamo-Targu Mures va vi difuzat astazi la ora 21:00 pe Look Tv...

| mixxjim a răspuns:

Meciul se disputa pe stadion, la tv doar se transmite meciul disputat pe acel stadion. Postul in cauza il poti gasi pe internet, pe site-urile care preiau transmisiile posturilor tv si poti urmari meciul fara sa ai acel post in grila tv.

| andre3aph a răspuns:

Te poti uita diseara la meci din acest site: http://www.liga1tv.com/look-tv

Meciul va fi transmis in flash sau in sopcast (calitate hd)