NOname
| NOname a întrebat:

Știi sa înoți? Cat de bine?

Răspuns Câştigător
| marinica a răspuns:

Da,binisor,si imi place sa inot si pe la fund, vad pestisori alge scoici, este relaxant

92 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Da, nu numai ca stiu sa innot, dar Ador sa innot! Am facut cursuri, cat sa stiu sa innot correct si sa am rezistenta, insa nimic dus la performante(acum imi pare rau ca nu am continuat). M-am mentinut deoarece prietenul meu face polo si aproape in fiecare zi ma duc seara cu el la piscina si innotam, innotul este si un fel de relaxare. O zi buna!

| WeLoveIceCream a răspuns:

Da! cat sa nu inghit 1/2 din bazinhappy. deci destul de bineblushing

| LarisaDragomir a răspuns:

Nu stiu sa innot prea bine da ma descurc cat de cat sa stau la suprafata apei

| Aniiia a răspuns:

Nu stiu dar ador apa, as vrea sa pot invata dar nu potsadTe pup!

| Sonia a răspuns:

Da,stiu sa inot! Nu perfect, dar stiu.

| aly1alyca a răspuns:

Daaaaaa inot super

| Mist a răspuns:

Da, pe o scara de 1-10 cam de 8 big grin

| VanillaBie a răspuns:

Innot perfect (pe uscat)

| Avon_8981 a răspuns:

Da stiu! Nu perfect dar nici nu ma inecbig grin

| maya1030 a răspuns:

Nu stiu sa inotcrying

| zalex98 a răspuns:

Pai de exemplu pot sa inot in piscina de 1, 20m fara sa pun picioarele jos dar imi este frica sa intru in apa de 1, 80 m

| agent00o a răspuns:

Mda binisor ma descurc

| alygiorgi a răspuns:

Deloc

| ceapciuricafata a răspuns:

Foarte bine imi place sa ma duc la fund si fac si parasutism

| xyz111 a răspuns:

Nu stiu.x_x.

| BOOBZen a răspuns:

Ca doua picaturi de apa...Sau ca o broasca, ceea ce inot incet

| lary_6681 a răspuns:

Un pic vara trecuta de abia m-am invatat dar nu am unde sa ma practicez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine pentru ca imi place apa foarte mult doar sunt varsator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sa inot, cat de cat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu.

| Petre a răspuns:

Păăăăăi... da. (Ca piatra)

| llucixxl a răspuns:

Ca ranga pe Siret.

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Da ca toporu' la fundbig grin

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Da, stiu. Bine.Eu as vrea sa ma duc, cand voi fi amre, la campionate...
Chestia e a imi place mult foarte mult sa inot.

| Onitzza a răspuns:

Nu stiu deloc.

| ReX391 a răspuns:

Pai eu stiu sa innot dar tot mai bine este cu colacu sa nu risti dar daca stii fb bine nu iti trebuie doar in piscina de 10 cm ca sa atingi cu fundu sa nu te inneci rolling on the floor

| bughy_1229 a răspuns:

Pai nu stiu sa inot extra ordinar dar stiu
mie inotu chiar imi place mult si este n mod de relaxare pentru mine in timp ce fac miscare si imi antrenez o multime de mase musculare dar cel mai mult imiplace sa plutesc pe apa si sa inot pe sub eabig grin

| 1mi2ru3na4 a răspuns:

Asa si asa

| Dani_6861 a răspuns:

Da stiu sa inot foarte bine si imi place cel mai mult sa inot pe supt apa :X

| Alex_5425 a răspuns:

Da,stiu sa inot foate binelaughing