NOname
| NOname a întrebat:

Știi sa înoți? Cat de bine?

Răspuns Câştigător
| marinica a răspuns:

Da,binisor,si imi place sa inot si pe la fund, vad pestisori alge scoici, este relaxant

92 răspunsuri:
| Tigrilă a răspuns:

De la perfect in sus (in cada )

| cockye a răspuns:

Stiu sa innot bine. Stiu sa innot in cateva feluri.Imi place sa innot ca un caine big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine pentru ca imi place apa foarte mult doar sunt varsator

| Andre_7309 a răspuns:

Da.Cat sa nu ma duc la fund ca un bolovan.

| annaloveanna a răspuns:

Da! Nu excelez dar nici nu ma inec

| RandyOrtonRKO a răspuns:

E foarte usor sa inoti mai ale in apa sarata dai din umeri si fara frica te lasi moale si te duce ea si in apa dulce te pui pe burta si dai mai repede

| Digital112 a răspuns:

Da, stiu sa inot, dar nu inteleg dc lumea imi zice sa-mi iau colacul cu mine mereu...

| CenturyChild a răspuns:

Nu. Prost foarte prost big grin

| Gorillaz a răspuns:

Am facut inot 4 ani si polo 2 ani, de inotat stiu sa inot dar am facut pauza si nu imi mai sunt la fel dezvoltati muschii, oricum pot sa ma mentin la suparafata, porblema e ca nu mai am asa mare rezistenta

| sasljllaf a răspuns:

Stiu f bine sa inot am fost si la concursuri.

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Stiu sa inot foarte bine si pot in toatte felurile ador apa si pot inota o zi intraga fara pauza ca ma pot relaxa pe apa.

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Da.Imi place foarte mult apa, fiindca numele meu inseamna "Marea" iar marea are apa.Foarte bine, de pot face un fel de piruet in apa laughing.Pot inota si sub apa vreo 50 sec, si folosesc ochelari de inot.

| PrOx a răspuns:

Pai eu am fost la bazin vreo 2 luni si am invatat esentialul si dupa am invatat f bine pe la maretongue

| DUTCH a răspuns:

Mă pricep binişor, de-ajuns cât să plutesc.

| JeSa a răspuns:

Cat de bine stiu sa inot? Dupa mine - suficient de bine (sa nu ma inec!), insa un profesor ar putea - mai bine - d(e)a verdictul!

| tarziu a răspuns:

Stiu sa inec.se pune?

| blueladybird a răspuns:

Da, chiar destul de bine. De vreo 6 ani m-a apucat chestia asta.

| Sakura_1833 a răspuns:

Oricat de bine ai inota mereu sunt sanse sa te ineci.
eu stau in eforie sud, in constanta si stiu sa inot dar in fiecare vara patesc cate ceva si sunt sanse sa ma inec dar pana acum am supravietuit.
bye bye

| ioanaioana a răspuns:

Sa zicem 70%

| FuckOnCocaine a răspuns:

Știu să sar în pixcina de 2 metri adâncime și să ies la suprafață. Înseamnă că știu să înot?

| JustDolt a răspuns:

Merge,merge happy.

| ovidiu97 a răspuns:

Stiu bine si pe spate si pe sub apa stiu aproape toate felurile big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sa inot, cat de cat.happy

| CoquineNoire a răspuns:

Nu,dar stiu sa fac pe moarta (pluta) laughing

| sabilopod a răspuns:

Da. cat sa nu cad ca un bolovan la fundul piscinei. laughing

| Steaua10 a răspuns:

Știi sa înoți? - Știu
Cât de bine? - 2 metri și mă înec

| BiancaPitic a răspuns:

Stiu sa inot dar nu foarte bine.In principiu stiu sa stau la suprafata apeilaughing.

| claudiu89 a răspuns:

Ce-i cu intrebarea asta?

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Sa ma vezi ce bine inot in cada smug Ultima oara cand am inotat la mare am facut o vizita adancului smug

| darkmihai a răspuns:

Nu stiu