| extrasansa a întrebat:

Va ajunge Simona Halep in finala si la Wimbledon?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Daca va avea norocul sa nu fie pe aceeasi parte de tablou cu jucatoare care au un serviciu puternic(surorile Williams, Sharapova, Stosur, Lisicki) are sanse foarte mari sa joace finala de la Wimbledon.Forta cu care servesti este determinanta in obtinerea performantelor pe iarba.
O zi buna.

7 răspunsuri:
| Camper123 a răspuns:

Da, de ce nu?

| florynmondialul a răspuns:

Categoric!

| DonyHD a răspuns:

Salut eu sunt mitica Vlad dragomir si da eu stiu ca sigur va juca finala wimbledon si o va si castiga! Mergi la pariuri si joaca, mai tarziu imi vei multumi! succes!laughing

| darrio2007 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu? Cine stie! Nu suntem clarvazatori.

| Voidwithin a răspuns:

Posibil.

| sublime89 a răspuns:

E greu de spus. Sa speram, desi ii va fi mai greu pe iarba decat pe zgura, probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in fiecare zi e marti. Cu asta am spus tot.