| Vantoiu_Costi_Si_Stefania_1977 a întrebat:

Vreau sa fiu un portar bun cum asputea sa ma antrenez singur?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Singur nu poti sa faci prea multe, doar sa plonjezi si sa repeti miscarile pe care le faci de obicei si in meci. Daca vrei sa progresezi cu adevarat, atunci ia-ti minim un prieten (de preferat ar fi mai multi, insa unul e obligatoriu) si roaga-l sa-ti traga la poarta.

| justadream94 a răspuns:

Singur e greu. Poti spune cuiva sa arunce mingea spre tine si tu sa plonjezi.

Sau izbeste mingea de perete cu piciorul si cand ricoseaza spre tine plonjeaza sa aperi.

| alexandrualind a răspuns:

Nu poti singur.