| vasiliustefan98 a întrebat:

Sall tpyu, sunt in clasa a 5a si sunt portar la fotbal, spuneti-mi va rog cum as putea ca sa ma antrenez singur, funda la cel mai bun raspuns

8 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Uite cum.
Singur:
1)ia un aparat de aruncat mingi si aparele.
Cu un amic: pune sa face diverse scheme si sa de-a tare incatsa fie mai greu.

| vasiliustefan98 explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Da imi aiu masina de aruncat mingi, da dai tu bani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Asa este sper sa iti dea funda.

| RefinedStrings a răspuns:

Ti-am raspuns deja la intrebarea asta baiat. happy Incerci sa ne tragi in piept?

| Alexandro9050 a răspuns:

Cred ca singura posibilitate ar fi sa dai cu minge de perete, iar dupa sa incerci sa o prinzi, alta idee nu imi vine

| molocemarius a răspuns:

Sunt de acord cu VulturulClint, insa daca vrei cu un prieten incepe cu miscari usoare si din ce in ce mai grele, asa am facut eu si acum sunt cel mai bun portar din clasa. Funda?

| xK1nD3rX a răspuns:

Frate, pune un prieten sa iti traga cu putere pe colturi, iar tu fandeaza dupa ele.winking

| Biley_Adrian_1969 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa cauti pe youtube, dar de unul singur sa te antrenezi...nu cred ai putea.Ok uite un tips pentru reflexe: stai culcat in pat si arunci cu o mingie de tenis in perete cu putere si incerci sa o prinzi. Daca ai vecini ok poate scapi dar vorbeste cu parintii mai intai.Peretele trebuie sa fie de beton. mingia se intoarce spre tine cu viteza asa ca trebuie sa te misti repede, ati dezvolta reflexele.