| Flav a întrebat:

Ati simtit ca va sufocati din cauza dragostei vreodata?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Ceau,Flav.La mine functioneaza invers: ma sufoc daca nu e.Iar cand e, ma simt ionizata si oxigenata ca Heidi-fetita muntilor.
http://www.youtube.com/watch?v=tPYRQoYHyJ8
Stiu ca tema ta e una profund serioasa, dar crede-ma ca nu exagerez.

44 răspunsuri:
| Cory_1336 a răspuns:

N-am avut parte de asa multa dragoste ca sa ma pot sufoca.

| Thunderstruck a răspuns:

Da,de multe ori, dar sincer e o senzatie destul de placutabatting eyelashesbig grin

| alexiss_9225 a răspuns:

Daaa :X

| Villy0po a răspuns:

Daaa...d` asta i-am si dat papucii prietenei mele laughing

| 03aprilie a răspuns:

Da, inca de la 8 ani.

| @*iubitza*@ a răspuns:

Da, mereu se dau la mine ma imbratiseaza, ma pipaie si nu ma lasa in pace...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cind a aparut Zbeng iar pe site.Ma duc sa-mi iau un pistol naibii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,doar o data. Traducerea lui @MidnightLady este cea mai buna laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un pistol sa mor mai usor nu sufocat. Fugiti de pe linga mine sa nu mai iau vreo citiva indragostiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessika,nu stiu ce e in mintea ta dar dai senzatia de persoana frigida, ba ai simtit ba n-ai simtit, hotaraste-te odata! si eu vreau sa fiu in centrul atentie ca tine dar simt orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-au spart unii la respectele mele din bancul cu Bula.Cre'ca nu ma mai impusc.Ma spinzur ca doar e tot un fel de fara aer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate ca toate, dar cind vad asa ceva mai mai sa-mi faca poc inima rolling on the floor se veda cine a fost admin al unui site, felictari!kiss cine se simte stie

Răspuns utilizator avertizat
| AlexutzuxD a răspuns:

Da. dar sa nu fi langa persoana iubita.inima iti bate tare, respiri greu, te inrosesti, gura ti se blockeaza si dupa ce pleaca iti dai seama cat de prost ai fost si nu i-ai spus ce simti.sad

| stefy2595 a răspuns:

Da am simtit si inca mai simt...este foarte neplacut