| Deanme a întrebat:

Ati simtit vreodata ca explodati din cauza sentimentelor?

15 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Am simtit dar cele mai puternice sentimente erau atunci cand am iubit pe cineva care nu merita, care nu vroia decat sa ma foloseasca si asa nu m-am putut abtine de a-l mai iubi si cel mai rau sentiment era atunci cand nu era langa mine crying

| Betty18 a răspuns:

Da! Simteam atat de multe... :O Emotie, fiori, flutrasi in stomac, ma agitam, imi era rusine sa ma uit in ochii lui si aveam un zambet de ala talamb laughing

| LoveToHate a răspuns:

Numai o data?laughing
Am crezut ca i-au foc de nervilaughingsi asta nu din iubire ci din orgoliu.

| AndreyG a răspuns:

Uneori. cand eram trist "explodam" si izbucneam in lacrimi. doar uneori cand ma ranea persoana pe care o iubeam. Tu la ce fel de sentimente ai explodat?

| Deanme explică (pentru AndreyG):

De obicei cand iubeam pe cineva si acel cineva nu. Si o data cand mi s-au adunat foarte multe probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da din pacate...

| Alexintunecatul a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce din pacate? Poate au fost momente cand sentimentele au fost de iubire si nu de ura!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Au fost si sentimente de iubire si "din pacate" pentru ca nu erau impartasite

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Si nu ma deranjeaza dar nu pot trimite mesaj happy

| Alexintunecatul a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu cum e... urat.dar viata merge inainte!

| VladPetcu a răspuns:

Daca te referi la iubire da, dar am invatat ca viata merge mai departe si ca va trece.
Sau cand esti indragostit la maxim.
Semnatura:
Estem binelaughinglaughing
Funda?

| Differentx13 a răspuns:

De foarte multe ori happy.

| tubica a răspuns:

Mda...atunci cand ne iubeam reciproc dar nu puteam fi impreuna.sad fiindca diferenta de varsta a fost prea mare si parintii erau total impotriva relatiei noastre.

| Oanaa93 a răspuns:

Da laughing de multe ori, de tot felul nu numai iubire, gelozie, vinovatie ( mai ales ) big grin si etc...tongue

| Em40 a răspuns:

Am simtit si mai simt daca sincer!sadВсегда есть момент, когда дороги расходятся. Каждый выбирает свой путь в надежде, что их дороги вновь сойдутся. И вдруг ты осознаешь, что все закончилось. На самом деле. Ты не можешь вернуть прошлое.И в этот момент, ты понимаешь, что некоторые вещи случаются всего раз в жизни. И не важно, как сильно ты будешь пытаться почувствовать это снова. Ты больше никогда не поднимешься на три метра над небом…