| RobyTheWest a întrebat:

Nu stiu ca s-a intamplat dar nu mai pot sa ma loghez pe cont imi zice "Server is curently busy, please try again later" am mai citit pe forumul jocului si au zis multi zic ca e de la Internbet Explorer imi ziceau sa intru pe IE sa dau >Tools-Internet >OptionsAdvanced si sa dau reset. Dar tot nu merge si am mai observat ca cu IE si Google Chrome nu-mi merge nici sa ma conectez pe vreun site, dar cu mozilla merge... dar putea sa fie si pentru ca am Internet Explorer 9 pe windowsul vechi nul aveam si nici nu-l foloseam si imi merge jocul... daca ma poate ajuta cineva va rog frum as face orice sa pot juca iarasi.

Multumesc tongue

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Jocul?

| TheSundărSitaara a răspuns:

În primul rând, nu ai dat detalii despre joc, de pildă, cum se numeşte. De unde vrei să ştim ce te joci tu, cum şi unde?

În al doilea rând, cred c-ar fi trebuit să publici întrebarea la ''Jocuri PC/ Online''.

Şi este clar că e problema serverului, în nici un caz problema calculatorului sau a browser-ului, pentru că, tocmai ai şi citat: ''Serverul este momentan ocupat, vă rugăm încercaţi din nou mai târziu''.

O zi bună! La revedere! happy

| RobyTheWest explică:

Jocul se numeste League Of Legends si nue e de la server ca pe calculatorul fratelui mei ma lasa sa joc e de la PC cred sau nu stiu si l-am publicat si la Jocuri PC/Online dar nu am primit raspuns si nu e numai de joc dar nu pot sa ma conectez nici pe vreun site cu IE...