| DeeeaNicoo1299 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune si mie regulile de scriere caligrafica va rogggggggg! Mssss

P. S:Raspunsurile sa fie buna daca nu nu mai scrietiiibig grin

Răspuns Câştigător
| PosteXD a răspuns:

Nu depasi liniile caietului sa nu scrii labarat respecta regula de 10-12 cuvinte pe un rand fa litere in mod normal nici mai mari nici mai mici daca ai gresit nu taia sau mazgalii ci pui cuvantul intr-o paranteza si taiel cu o singura linie, si nu in ultimul rand sa fii atent si sa-mi dai o funda.

1 răspuns:
| DeeeaNicoo1299 explică:

E bun raspunsul si de asta iti dau funda