| Schmuky a întrebat:

voi ce credeti ca o sa se intample in 21 decembrie 2012?

69 răspunsuri:
| Emma_5553 a răspuns:

Va fi o zi ca oricare alta asa ca nu iti face griji! NU VA FI APOCALIPSA!

| gheorghe602161 a răspuns:

Absolut nimic!

| CristiMoca95 a răspuns:

Sfarsitul lumii vine cand vrea Dumnezeu nu cand vor astia cu stirile lorwinking.

| Crinuta_6638 a răspuns:

Scuza ma dar nu era pe 12 decembrie 2012(sau pe21)? Dar oricum nu cred in prostii de genu: ' Vine apocalipsa!' sau altele ...Eu cred in Dumnezeu si nu in alti oameni care nu stiu ce vorbesc!

| Anycska a răspuns:

O fii ceva cu siguranta depinde,, dar stii fiecare cu parerea lui, eu nu cred in sf lumii dar asta nu inseamna ca ceilalti nu cred big grin

| andreea_7503 a răspuns:

nu stiu ce ar putea sa se intample...cred ca cel mami bine e sa nu crdem in tot ce spun cei de la televizor, pentru ca nimeni nu va sti niciodata lucrul adevarat, legat de ce va fi pe viitor! pentru ca nicmeni nu poate provesti viitorul! in 1012 se anbunta a fi sfarsitul lumii.eu nu cred! de atata timp se spune va va fi sfarsitul lumii, cred ca pana la urma nu oamenii decid ce se a intampla, ci Dumnezeu

| Alessia_4477 a răspuns:

Nimic asteas vorbe in vand funda plizz

| andreea9366 a răspuns:

O zi obisnuita.happy

| Paula_5937 a răspuns:

Incepand din data de 21 decembrie 2012 vom avea parte de 2 zile de noapte!winking nimic altceva!