| Schmuky a întrebat:

voi ce credeti ca o sa se intample in 21 decembrie 2012?

69 răspunsuri:
| MaDaProd a răspuns:

Nimic

| gheorghe602161 a răspuns:

Absolut nimic!

| yasmin1407 a răspuns:

Absolut nimicthinking o sa fie o zi normala

| Alessia_4477 a răspuns:

Nimic asteas vorbe in vand funda plizz

| stefickutssa a răspuns:

Nu o sa se intample nimic specia.fac pariu ca u ai auzit pe la stiri sau pe net ca o sa fie nu stiu ce cutremur, sfarsitu lumii etc etc dar ei zic asa uneori ca sa ne sperie sau ca nu mai au ce zicebig grin nimeni nu poate prezice viitorul asa ca nimin nu o sa se intample

| CurcubeulColorat a răspuns:

Aa da... faza cu sfarsitul lumii.S-a reprogramat laughing. Asa am citit prin ziare ca s-au inselat in legatura cu calendarul mayasilor si ca, de fapt de prin 2070 parca...

| lulu_8735 a răspuns:

Eu cred ca nimichappyhappy nu poate stii nimeni cand e sfarsitul lumiii si mai ales un calendar de acum miii de anibig grinbig grin doar dumnezeu poate decide asta

| Resource a răspuns:

thinking Asteptam Craciunul, apoi Anul Nou si 2013 happy Sa traim, sa asteptam si sa vedemwinking

| SpecToras a răspuns:

Nimica

| Anne_1161 a răspuns:

Aolooo doamneoh go on
nu vine nici un sfarsit al lumii...nu vine nimic

ai impresia ca vine acum in 2012 cum a vn si in 1997, 2000, 2005 si 2006? raised eyebrows
neahhappy

| KimK a răspuns:

O sa fie o zi normala, nu o sa fie sfarsitul lumii happy

| valentinox a răspuns:

Ne pregatim de craciunwinking

| annahandball a răspuns:

Daca o sa fie apocalipsa nu avem ce sa facm asa degeaba ne gandim acum! Numai la monetul potrivit o sa stim! Dar pana atunci macar sa mai traiasca Romania cu toate spitalele astea inchise si fara medicamnete.Si cine stie poate o sa fie si o invazie extraterastra pana in 2012 acum ca s-a demonstrat ca exista.

| Mary_5158 a răspuns:

Cu totii vom sarbatorii ziua mea de nastere laughing)winking
trebuie sa fim optimisti

| raluca250 a răspuns:

Oameni buni FAZA CA VINE SFARSITUL LUMII ESTE DOAR O SUPERSTITIEEEEE laughing)

A vazut si romanu` un film si acum vai draga vine sfarsitul lumii ce pui meiirolling on the floor)

sfarsitul lumii va veni cand va vrea Bunul Dumnezeubatting eyelasheshee hee

| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Lumea se va pregati de Craciun, ca in fiecare an.laughing

| Lery a răspuns:

O sa se alinieze toate planetele in fata soarelui si tot atunci se spune ca o alta planeta va intra in galaxia noastra ...planeta numita Nibiru iar pe pamant se va fi intuneric cateva ore.Nu sunt ata de sigura ca se v-an intampla asta...big grin.Si da-l incolo de sfarsitu lumiihee hee

| ellio a răspuns:

Murim, cred.cu'i ii pasa.
Funditabatting eyelashes?

| deniiiii234 a răspuns:

Ma duc la ziua de nastere a varului meu. laughing
Stai calm(a) nu vine atunci sfarsitul lumii.
Poate se va face o schimbare majora si atat.

| MetalRocker a răspuns:

Nu

| Andrei7520152 a răspuns:

Pe 21 decembrie? O sa dau un CHEF!

ma imbat si rad de toti care asteapta sfarsitul lumii! XDXD luseri!

| rapgirl123 a răspuns:

Pai...cred ca atunci o sa ma trezesc si o sa ma duc la scoala spunand heeey azi e sfrasitul prostiei cu 2012...Sati zic o chestie NUMAI DUMNEZEU STIE CE SE VA INTAMPLA mai bine roaga-te si o sa vz ca o sa spunem noi adio sfarsitului lumiiwinking

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Parerea mea este ca Dumnezeu va veni pe pamant. Prima data am crezut ca va fi sfarstul lumii ( prin anul 1999/1998 cand zicea ca in 2000 va fi sfarsitul lumii ) Acum fiind atenta la ora de Religie, profesoara ne-a spus cum stau de fapt lucrurile.Si pana la urma au poate sa fie doar cum a fost in Japonia nu sfarsitul lumii.Si chiar si asa sa presupunem ca a fi sfarsitul lumii uni oameni vor rezista nu? acei oameni ce vor face.Nu vor reconstui tara se vor inmulti(scutati expresia)... Ma rog cert e ca eu nu cred ca in 2012 / 21 decembrie pamantul se va sfarsi.Cum zici oameni din domeniu ca va veni apocalipsa. Sper ca ai inteles ceva din spusele mele si ca ai fost cat un pic de multumit sa raspunsul meu.
Paste Fericit!

| Schmuky explică:

Stiti, eu vam citi raspunsurile, si sunau cam asa :Nimic, nimica, merg la petrecere, nimic, fac 100a ni, nimic"big grin. Nici eu nu cred co sa fie catastrofa globala, dar o sa fie interesant pentru cei care cred asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite Sfarsitul lumii nu va veni kiss! Dar am citit in carti de la biserica, ca un Prea Sfintit a visat ca va veni sfarsitul lumii. Culmea in carte scria ca va veni un tsunami urias si va imbolnavi jumate din lume { cred ca din cauza radiatiilor} exemplu ce s-a intamplat in Japonia, eu personal cand am auzit direct la carte am fost si am citit sad Eram ingrozita ca aceasta carte are dreptate si o sa vezi ca se voi intampla sa vina cardul al lui diavolul ( bleah) si se vor intampla multe vom trai greu. Dar iti aduc aminte asta scria intr-o carte asa ca sa nu ne speriem. Pana atunci mai e laughing!batting eyelasheshee hee

| bogdan1011 a răspuns:

Nu stiu ce o sa se intample in 21 decembrie 2012, daca nu se va intampla nimic stiu ce se va intampla pe 21 septembrie 2013 anume va creste dramatic nr populatiei, daca nu stii de ce (dar tu ce ai face in ultima ta zi pe pamant big grin )

| Dmesss a răspuns:

O sa se comemoreze evenimentele din decembrie '89.

| anamaria979 a răspuns:

Asculta de mine ceilalti au dat niste raspunsuri patetice dar unele si adevarate eu cred ca va fi asa : nici eu nu stiu ce va fi pentru ca nupot vedea in viitor dar un lucru e sigur cu m scrie si in biblie sfarsitul lumii nimeni nu va stii cand va fi doar dumnezeu va stii si el ar putea sa dezlantuie potapul chiar acum nu avem de unde stii deci linisteste-te si roaga-te fundita?:-D

| SilviaBlur a răspuns:

S-a mediatizat atat de mult aceasta data...
Raspunsul meu ar fi : ce s-a intamplat si in 2000, cand tot asa, parca venea sfarsitul lumii, vai, mileniul III... Vom muri cu totii, ce sa mai! Nici nu traim noi foarte bine, insa uite-ne, cu tot cu planeta noastra din ce in ce mai poluata, si in 2011. Si la fel va fi si in 2013!