| LoVeIsMyAir a întrebat:

Care e motto-ul dupa care va ghidati voi in viata?

Răspuns Câştigător
| mariaaaaa a răspuns:

Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cum nimeni nu te-a facut sa suferi. Danseaza ca si cum nu te-ar vedea nimeni.Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieste ca si cum ar fi ultima zi pe Pamant.

funda plisss?:X

63 răspunsuri:
| Pinky_1411 a răspuns:

Mai bine sa iti para rau de ceea ce ai facut, decat de ceea ce nu ai facut!

| jessyk a răspuns:

Trecutul e trecut prezentul e prezent viitorul e viitor! nu zice niciodata nu ci nu inca! viata merge inainte orice s-ar intampla.

| DamnGirl a răspuns:

Cad?-Ma ridic...Viata merge inainte fara prea multe cuvinte...

| Di3NuTZz4 a răspuns:

Cine se scoala devreme de dimineata, departe ajunge.Deoarece iti explica ca nu trebuie sa lasi in ultima clipa treburile pe care le ai, iar atunci sa nu ai ce mai face ca sa te salvezi.