| Simonaaaaaaaa a întrebat:

Care este motto-ul dupa care va ghidati in viata?

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand viata iti da motive sa plangi demonstreaza-i ca ai o mie de motive sa razihappy

| CristineDelaruss a răspuns:

"Traieste fiecare clipa precum ai traio pe ultima "

| madalicious a răspuns:

Ai reusit sa urci? Urca in continuare! Ai cazut? Nu-i nimic! Te ridici si continui!

| daii a răspuns:

Nu lasa teama sa te opreasca din joc.

by daiiwinking

| Antrax a răspuns:

Un geniu poate fi invins cu multa munca grea si vointa

| inna a răspuns:

Life for today because yesterdays are over and tomorrows may never come.

| oz a răspuns:

"cand pui raul in fata, nu mai poti fi luat prin surprindere de el"

| cioko19 a răspuns:

Zambeste, maine poate fi mai rau!

| AdeLina a răspuns:

"Nu regreta ceva care candva te-a facut fericit":X

| sTeFaN. a răspuns:

"Bucura-te de fiecare clipa, ca timpul nu se intoarce niciodata"

| buburuzaucigasa a răspuns:

Zambeste, maine poate fi mai rau.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Pot sa rad, sa plang. Pot sa iau sau sa dau.Satul de toate, pot sa plec sau pot sa stau. Pot fii tare, pot fii slab, nu va conta vrodata, la cate pietre-n talpi mi-am luat, normal c-am caracter de piatra!

Mai bine mori in picioare, decat sa traiesti in genuchi!

| urbanghost a răspuns:

Zambeste, maine poate fi mai rau laughing

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Viata e ca parul de la... scurta si plyna de ****!
mfyne sunt si unele frumoaselaughing

| Skadred a răspuns:

Joc pana castig... iar daca castig joc in continuare ...chiar daca pierd iar daca pierd joc pana castigwinking

| yourfriend_1956 a răspuns:

Viata-i cruda si eu trebuie s-o toc!

| MadNNNeS a răspuns:

Motto-ul meu este "Iarta dar nu uita ".

| bia_9509 a răspuns:

"mai bine esti prost 5 minute at cand pui o-ntrebare, decar sa fi prost toata viata ca nu au pus-o"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ai cistigat, continua.Ai pierdut la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ti se inchide o usa, ti se deschid doua trei ferestre.sau cand se infunda un drum, pornesc mai departe doua trei carari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca am un motto. Pur si simplu ma ghidez dupa ceea ce simt.Nu imi trebuie un motto pentru a-mi trai viata.

| alightinthedark a răspuns:

Iubeste-l pe aproapele tau ca pe tine insuti.

| myhaitza_3919 a răspuns:

"Traieste fiecare clipa la maxim in asa fel in cat sa ai viitorul asigurat"winking