| anonim_4396 a întrebat:

Cat cantareste un minut?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Depinde ce faci in minutul respectiv.

24 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bent, mama... Tu ai citit prea mult ieri de pe linkul ala pe care ti l-am dat! Te rog, nu ma face sa am mustrari de constiinta!

nony
| nony a răspuns:

Mai putin ca o ora, dar mai mult ca o secunda.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

O tona de asteptare...

| juniper a răspuns:

60 de secunde, daca te referi la g sau kg, nu are asa ceva, fiecare cu unitatea lui de masura.

| Shery a răspuns:

Cantareste atat cat valoreaza. si valoreaza atat cat il valorifici.

kratos
| kratos a răspuns:

60 de secunde sau o viata! laughing
De cantarit habar nu am tongue

| lora_9285 a răspuns:

Un minut, inseamna timp. El este cantarit in masurarea timpului.

| Marii a răspuns:

60 de secunde pierdute. happy

| Aurelia a răspuns:

Nu se poate cantari un minut, pentru ca nu e materiallaughing

| Verdunkleten a răspuns:

60 de sec. din viata ta, pe care nu le vei mai avea niciodata

| flamespark a răspuns:

Daca o secunda conteaza enorm de mult, si face diferenta prea multe lucruri, atunci as spune ca un minut cantareste cat destinul tau, in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-am admirat mereu pentru incertitudinile cerute altora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cca si ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 Wati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teyona, tu chiar ai inteles sensul intrebarii... aplauze...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mari, sau castigate. Vorba lui psiho, depinde cum le folosesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pierdut minutul oportun pentru a raspunde la intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de care parte a usii de la baie te afli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un minut de mere sau un minut de apa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu, un minut de catva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bent - pai catva-ul era la tine, facea diferenta, asa ca te rog sa-l cantaresti matale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeule, in ce hal ai decazut daca ai ajuns sa te rogi de mine... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bent - dumnezeu e om si el.

| MS13 a răspuns:

Timpul nu poate fi masurat in secunde.
Perceptia de "timp", timpul poate sa treaca repede in unele momente si incet pentru alte momente. Depinde ce faci sau unde te afli in timpul respectiv. De exemplu: cand joci fotbal, te distrezi etc ai impresia ca timpul "zboara", cand esti la locul de munca sau in timpul unui test la scoala timpul parca se dilata.
Asta inteleg eu prin termenul de timp. big grin