| gemeni6226 a întrebat:

Ce stiti despre trecerea in cea de-a cincea dimensiune?

Răspuns Câştigător
34 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru T0T):

"Fiecare om de știință are voie să aibă orice părere vrea dar fii convinsă că comunitatea științifică nu i-o va lua în calcul fără dovezi"
Mi-ai amintit de teoria acceptata, referitoare la "black hole". Mi-a placut argumentul tau, mentionat de mine intre ghilimele. Salutari din groapa marianelor!winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"mintosii" secolului XXI nu au suficienta intelepciune ca sa accepte ca filozofii antici aveau mai intai trairea unor "evenimente" si mai apoi emiteau teorii care au inceput a se confirma doar dupa inventarea aparatelor de masura, care si ele au fost pentru inceput "vizionate"/gandite/simtite!winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un mic amendament: nici dracu nu vibreaza si nimeni nu-si poate modifica "vibratia". Doar ne putem creste nivelul de intelegere al universului inconjurator! Orice alte aprecieri ale Sfertodoctilor, chiar exprimate prin articole ezoterice sunt nule si neavenite.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

@ Constientizarea Constiintei nu este o Piftie adusa la petrecere de un Bolnav de Parchinson, care sa VIBREZE in mainile acestuia in functie de gravitatea bolii!winking laughing laughing laughing