| yadora a întrebat:

Ce parere aveti despre trecerea Pamantului spre a patra dimensiune?
Ce stiti despre planeta Nibiriu si cand se propaga a avea loc incidentul?

9 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Sa-mi explice si mie cum este cu "trecerea" in a 4-a dimensiune?
Recapitulare: prima dimensiune "punctul", a doua "planul" (lungime+latime), a treia, "volumul" (lumgime + latime + inaltime). A patra dimensiune ar fi "timpul". Pai daca am zis bine (?) atunci noi " functionam" de ceva vreme si in a patra dimensiune dar poate am gresit si sunt convins ca ma va lamuri cineva.

| adyth a răspuns:

E prima data cand aud de planeta Nibiriu
ce mai e si cu asta? de unde'au mai scos'o?

| Klara a răspuns:

Nibiru? N-am auzit. Sa caut pe gugal...
Suuuper...cum am arata in format 4d?

| Jonsdottir a răspuns:

laughing a patra dimensiune? :O parca eram la a doua, acum am sarit asa de repede? uite ce avansati suntem rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine acum, se stie cica in 2012... daca tot vb despre asta, pana la urma sa si intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gardianul.ro/......19230.html
http://www.ecomagazin.ro/incalzirea-globala-o-minciuna-convenabila/
sper sa te ajute la ceva.totusi,vom trai si vom vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea crezi ca mai conteaza cind in fata vesniciei cine poate spune pe linga cine a mai trecut pamintul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa traim si o sa vedem.Cat despre planeta Nibiru sunt ingrijorat, poate sa loveasca pamantul.

| seven_1529 a răspuns:

Despre Nibiriu se spune că este o planetă care intră în sistemul nostru solar o dată la vreo 3.000 - 4.000 de ani. Asocierile care se fac însă cu fenomene care se petrec pe Pământ sunt exagerate.