| Sensitive a întrebat:

Ce te face sa te simti implinit/a?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ma simt extraordinar de bine, fericita si implinita atunci cand pot sa fac bine celor din jurul meu.Stateam de vorba cu directoarea de la Azilul de batrani, loc pe care il vizitez o data pe luna impreuna cu un grup de prietene si imi povestea cat de mult inseamna aceasta vizita pentru ei.Trebuie sa isi faca timp sa ii asculte pe fiecare in parte dupa plecarea noastra din acel loc.Nu pachetelul pe care il ducem noi conteaza, ci faptul ca cineva isi aduce aminte si de ei, ca ne pasa.Cuvintele noastre pe care Dumnezeu ni le pune pe buze sunt ca un balsam pe ranile lor.Ma simt implinita cand pot sa implinesc Cuvantul lui Dumnezeu adica sa iubesc pe cei din jurul meu.

43 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Eu ma fac sa ma simt implinit pe Mine;
oricum, oricine, orice nu ar putea sa ma faca implinit daca Eu nu creez (concep) aceasta "implinire";
sunt implinit big grin

| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eh, aşa nu e corect tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Păi tu aşa te porţi cu o fată? tongue

| cucarachaalien a răspuns:

Nimic :p

| Downfall a răspuns (pentru Shammal):

Ok, sună interesantă propunereahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu m-aş supărahee hee

| MauiStatue a răspuns:

Succesul planurilor mele.

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Fă-mi o surpriză...dar să fie una plăcută big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

M-ai întrebat asta deja, aşa repede uiţi?hee hee