| anonim_4396 a întrebat:

Ce te face sa te simti implinit, fericit etc?

Răspuns Câştigător
| Lizzu a răspuns:

Cand vad si simt ca familia este bine, cand ceilalti se ajuta reciproc chiar si prin detalii, cand exista toleranta, atunci cand voi gasi sufletul care-mi lipseste enorm.

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Mă face să mă simt împlinită, simt că viața mea a prins contur, faptul că persoanele care au râs de mine se îmbolnăvesc din ce în ce mai mult de tristețe, de moarte lentă.

| harciog a răspuns:

"Numai iubirea, doar iubirea, iti da speranta sa traiesti"Pepe.

| raluca0306 a răspuns:

Avand parte de liniste,fara absolut niciun stres, stand langa familia mea, langa cei pe care ii iubesc, avand o meserie de care sa-mi fie drag, fiind casatorita si avand copii sanatosi.

| RAY a răspuns:

Banii,sanatatea,iubirea=sunt implinit cand o sa le dobandesc

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu le ai deja?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai atunci mai ai de asteptat putin si le vei avea. Iti doresc sa fii implinit!

| Lizzu a răspuns:

Atunci inseamna ca e ceva mult mai profund care le lipseste deasupra tuturor acestor lucruri pamantesti?

| suffarstar a răspuns:

Sunt fericit cand am realizat un desen bun sau ajut pe cineva.

| OOOLEOOO a răspuns:

Reprezentarile interioare, pozitia corpului, alimentatia ''vie''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai aici vorbim de lucruri putin diferite. faptul ca vrem altceva nu inseamna ca ne si lipseste ceva. sau faptul ca nu constientizam ca avem tot ce vrem nu inseamna ca lucrul ala chiar ne lipseste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanatatea, banii, linistea.

| Biankka a răspuns:

Ma bucur atunci cand sunt alaturi de toata familia mea, cu mama, tata si cu sora mea si cand vorbim despre tot felul de nimicuri.