| QueenOfLeon a întrebat:

Ce te face sa te trezesti in fiecare dimineata si sa iti continui viata?

25 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Imi e frica sa ma spanzur asa ca m-am resemnat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceasul

| peperonies a răspuns:

Astept sa apara half life 3.

| Aurora99 a răspuns:

Iubitul

| Anabela777 a răspuns:

Vecinii ce dau cu bormasina.

| Freya1 a răspuns:

Faptul ca poate maine va fi mai bine.
Gandul ca poate pana la urma voi fi si eu fericita si voi avea tot ce am nevoie macar la un nivel mediu ma face sa ma gandesc ca merita sa mai incerc.Plus dorinta ciudata ca la un moment dat sa am un copil.Nu vreau acum, dar nu pot sa concep ca nu o sa am niciodata.

| Dalmore a răspuns:

Fratele, iubitul si pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceasul, altfel... mă trezesc cam greu spre nu m-aș mai trezi. Chiar nu am nici un motiv anume. La muncă mă duc de nevoie, că am un scop, de distracții nu e rostul că nu am dispoziția că nu are de unde, așa că... mă trezește ceasul, cum am mai spus.

| Raducons a răspuns:

Nu am de ales trebuie sa merg inainte, de motivat nu ma motiveaza nimic.

| Insideb0i a răspuns (pentru peperonies):

Te rog eu da-i funda ca si eu astept hl3

| CioroiStefan777 a răspuns:

Intrebarea ta mia amintit de o poveste interesantă.

Care și ea este legată de într-un fel de schimbare, poveste care vine și ea din Africa de sud.
Spune că în savana africană în fiecare dimineață o gazela se trezești știind că trebuie să alerge mai repede dacă cea mai slabă gazeta din turmă astfel este mancatade leul.
În fiecare dimineață în savana africană se trezește un leu știind că trebuie să alerge mai repede decât cea mai bolnavă gazela pentru că astfel moare de foame.
În consecință nu conteaza ca sunteți gazele sau lei dar e bine ca răsăritul să vă prindă alergand.

| NLS a răspuns:

Ceasul/ telefonul si răbdarea imensa cu care am fost înzestrat. Nu sunt nici fericit, dar nici nefericit., o viata scurta avem, nu știm când se termina, asa ca de ce sa nu o trăim pana la capăt? Fa Rai din ce ai!

| Raducons a răspuns (pentru Yurisa):

Ce probleme grave ai de gandesti asa?

| RobertMoon a răspuns:

Posibilitatea de a face ceva bun a doua zi.

| vjr1979 a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa merg inainte, e singura alternativa pentru mine.

| SilentRain a răspuns:

Ambitia

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Se pune daca nu dorm?

| Yurisa a răspuns (pentru Raducons):

Nu am probleme, sunt doar nihilistă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care le iubesc si vreau sa le fac din nou, gen sa merg la o petrecere, sa mananci o pizza buna, sa vezi un film bun sa stai cu persoana iubita ) etc. Pentru astea traiesc si merg mai departe

| darrio2007 a răspuns:

Plecatul la muncă.

| sabin89 a răspuns (pentru Freya1):

Dorință ciudată?

| Freya1 a răspuns (pentru sabin89):

Da am spus dorinta ciudata pentru ca ma feresc acum si imi e frica de asta, plus ca in momentul de fata nu stau bine nici cu rabdarea iar cine m-ar vedea sau auzi ar spune ca nu imi plac copii si de aici faza cu "dorinta ciudata".
Nu imi doresc acum copii, dar nu pot sa ma gandesc ca la un momentdat nu o sa am.

| mentholinks a răspuns:

O forta misterioasa. Daca ar fi dupa mine nu m-as mai trezi.

| CleanHeart a răspuns:

Persoanele dragi mie, lucrurile ce ma fac happy, gandul ca o viata am aici si de ce sa nu profit de ea cat pot.

| EcceHomo a răspuns:

Cei doi D-Dragnea şi Dáncilå. Dacă ei rezistă, rezist şi eu.
Inainte era Băse şi blonda de la Pleşcoi.