| SaveTheNature a întrebat:

Ce varianta alegeti?:
a-viata vesnica?
b- sa nu va fi nascut?
c-sau situatia actuala (pana la batranete pe pamant) si apoi cine stie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta a), iar dupa ce ma plictisesc de a), ma bag pe c).

41 răspunsuri:
| SaveTheNature explică (pentru TheSilent):

Sunt curios. Mult prea curios.

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Hai k ai fost tare la faza asta.laughing.Iti dau fundabig grin

| Nolkyz a răspuns:

B.

| shadovv a răspuns:

A) sufletul oricum e vesnic
b) irelevant
c) = a)

| WhatheWow a răspuns:

Eu aleg varianta d!

| Purgatoriu a răspuns:

B.

| DannyNick a răspuns:

A.

| Shammal a răspuns:

C - da fara perceptia ta asupra ei big grin ((pana la batranete pe pamant) si apoi cine stie. ) si asta pentru ca perceptia mea asupra situatiei actuale cuprinde si primle doua variante

| SaveTheNature explică (pentru Shammal):

Am spus cine stie, ca sa nu nasc controverse religioase.
Unii sunt atei si, prefera sa creada ca dupa moarte vor disparea pur si simplu, si altii vor considera ca vor ajunge in rai sau iad. etc.
Variant c e varianta actuala insensa ca aomenii se nasc, ibatranesc si morbig grin

| Shammal a răspuns (pentru SaveTheNature):

C - varianta actuala inseamna ca Eu am o experienta umana, nu ma nasc si sunt etern big grin

| floricica10 a răspuns:

A) Viata vesnica.