| LoryM22 a întrebat:

Cine a citit cartea "Lumea Sofiei" de Jostein Gaarder? Ma intereseaza sa stiu raspunsul la intrebarea fetei "De ce toţi caii sunt la fel?"

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Eu am citit-o dar tot eu ti-am recomandat-o...ar trebui sa o citesti...are un fel de capitolase asa...si atunci cand te simti mai relaxat...pac citesti acolo un capitolas.Cartile de genul asta...nu iti dau raspunsul intrebarilor tale...cartile de genul asta te ajuta sa iti raspunzi singur intrebarilor tale...

3 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

Vei afla la sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au aceeasi forma, doar materia ii diferentiaza
in fine ar trebui sa o citesti ca sa intelegi mai bine

| stvgiku a răspuns:

Deoarece toti caii sunt cai...