| oana_3034 a întrebat:

Credeti in extraterestrii?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Da, poate au si ei un fel de TPU, si intraba: "Credeti in pamanteni?"hee hee

31 răspunsuri:
| Alyn12 a răspuns:

Universu e infinit... este imposibil ca in toata galaxia sa nu existe viata decat pe terra! Si pe luna s-a descoperit apa, deci ar putea fi si viata acolo...

| onuza_3588 a răspuns:

Da... Dupa anumite studi se spune ca exista.sa iti explic... Universul e mare poate sa fie chair infinit. si pe langa el poate sa mai fie si alte universe asta nu e sigur.Ca doar nu om fi numai noi oameni de pe Terra in univers mai sunt si altii da cu alte intrucipari(aratari). Ei se vad foarte rar de oare ce, acestia pot fi intr-o alta galaxie si pentru a ajunge la Terra ii ia chiar si 10-20 de ani de aceea au invent,, Curbarea spatiului" asa fac sa ajunga la noi in 4, 5 etc. ani. nelamuririi? mai intreabahappy