| anonim_4396 a întrebat:

Cum ați fi dacă lumea nu v-ar mai vedea și nu v-ar mai auzi?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

As fi in p*&a goala, asta as fi. Plus satul si relaxat tot timpul, ca nu mi-as mai face probleme cu facturile si alte mizerii triviale...

11 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Am fi morți pentru ca morții nu mai pot fi nici văzuti și nici auziti.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Omul invizibil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pe ala îl auzi.

| Lioana a răspuns:

As calatori gratuit in toata lumea, as intra gratis si fara certificat de vaccinare la concerte, as cunoaște îndeaproape oamenii care mi-au starnit interesul.

| Cheo0S a răspuns:

Pervers.

| InYourPants a răspuns (pentru Cheo0S):

Esti deja

| Cheo0S a răspuns (pentru InYourPants):

Mi-a fost dor de tine. De ce ma ignori?

| InYourPants a răspuns (pentru Cheo0S):

Nu-mi plac fetele cu mustata

| Cynthia20 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu nu cred ca traiesti si te bucuri mult in astfel de conditii.
Poate in desert, altfel toata lumea poate sa dea peste tine oricand si cu orice, ca nu poti sa avertizezi pe nimeni de nimic.
Chiar, oare gandurile noastre le auzim?hee hee

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Cynthia20):

Mie nici vizibil/imbracat nu imi place sa dau nas in nas cu lumea. M-as orienta bine, crede-ma. happy