| celmaitare a întrebat:

Daca ai putea avea o superputere care ar fi aceasta?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

''superPuterea'' de a insanatosi pe toti! happy

36 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

As vrea sa pot zbura daca as avea o superputere. big grin

| Smecherul_3765 a răspuns:

Super puterea mea preferata ar fi sa misc lucrurile cu mainile!

| danut a răspuns:

Blandetea, bunatatea, ingaduinta, lipsa mandriei, onestitatea si dragostea.

| celmaitare explică:

Mie mi-ar placea sa pot citi gandurile oamenilor:X

| DINKLEY a răspuns:

Sa citesc gandurile si apoi sa fiu inizibila cand vreau. tu?

| VisualBasicExpert a răspuns:

Sa sterg raspunsurile fara sens si logica de pe TPU!

| Parintele a răspuns:

As eradica religia de pe intreg pamantul.

| yumeee a răspuns:

Să citesc gânduri. sau să controlez timpul. i'd go craaaazy laughing

| happy05 a răspuns:

Sa inteleg ce spun animalele...
Sa pot sa zborhappy

| Laminin a răspuns:

Hei!
Sa raspandesc crestinismul in toata lumea happy
Gbu :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoasterea firii oamenilor si puterea de ai manipula in functie de aceasta.nici nu e greu.pe om il stapanesti cunoscandu-i nevoile si slabiciunile.

| Gaboss a răspuns:

As vrea sa pot merge in timp.

| Malvina24 a răspuns:

As vrea sa pot face lumea sa nu se mai certe,''sa sterg'' violenta din mintile oamenilor!

| carminaburana43 a răspuns:

Sa redau sanatatea sotului si sa-l vad fericit si plin de putere in fiecare zi. Restul problemelor si responsabilitatilor lumii le las in grija Domnului imi ajunge atita responsabilitate.Caci prea multa putere comporta si prea multe responsabilitati care m-ar obosi peste masura.

| cosmina05 a răspuns:

As vrea sa fac lumea mai buna

| Razvan a răspuns:

Sa citesc mintiile.Desi daca ma gandesc mai bine, chiar o amlaughing
Exagerez bineinteles, dar mi se intampla adesea sa ma pun in locul unei persoane si sa dau sfaturi utile. Zic eusmug

| Aero a răspuns:

Eu deja am toate superputerile posibile. Dar e intr-adevar o putere care ne lipseste la toti: nu facem bine distinctia intre realitate si fictiune. Oare e limpede daca eu sunt real sau virtual? Stiti ce? happy Cred ca o sa discut mai atent cu domnul profesor Dumbledore.

| Minks a răspuns:

Superputerea de a modera toate intrebarile astea tampite.

| Luori a răspuns:

Sa opresc timpul [ chiar si pentru cateva clipe ].

| Hombre a răspuns:

Mai dar toti numai fapte si ganduri bune? Nu este nimeni rau pe aici!? Bine eu o sa distrug planeta, na.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș distruge toate bolile de pe fața pământului.
Pa, pa.

| deutza a răspuns:

Sa citesc gandurilebatting eyelashes as afla ce cred oamenii despre mine si cine cum ma fte pe la spatelaughing

| Bilqux a răspuns:

As vrea sa dispara toti idioti de pe fata pamantuluitongue

| beautifulkiss a răspuns:

Buna sapot sa zbor si sa ma multiplic:X:X

| thegreatgatsby a răspuns:

Sa pot sa opresc timpul in loc.

| Alexandrup a răspuns:

Sa merg in trecut si sa repar o greseala care mi-a schimbatviata din bine in rau

| PotHed a răspuns:

Superputerea de a trezi lumea la realitate...
dar ca sa visam putin sincer nici pe mine nu mar deranja daca as putea zbura laughing

| g3orgiana16 a răspuns:

Sa zbor :d

| MEMO a răspuns:

Daca as avea o superputere ar fi sa sterg toate intrebarile astea stupide si inposibile rolling on the floor)

| cristianorudi7 a răspuns:

Sa zbor si sa fiu invizibil. bai eu v-am mai spus voua ca dati funda in functie de cat de literal e com. bv sunteti tari. de aia sunt intrebari stoopide pe siteul asta