| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea alege orice superputere ce ai alege?

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cele mai smechere raspunsuri au fost luate deja, dar este unul care le poate detrona pe celelalte.
Deci probabil as alege sa citesc gandurile, ar fi cel mai tare, de cate ori nu te-ai intrebat ce se gandeste cineva, ce parere are despre tine, daca minte sau daca spune adevarul, eh, daca am avea aceasta superputere toate aceste intrebari ar primi raspuns.

| justanotheruser99 a răspuns:

Teleportare sau sa pot trece prin pereti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa fiu invizibila ^^

Răspuns utilizator avertizat
| Clockwork a răspuns:

Manipularea timpului ca sa dovedesc lumii ca nu exista iisus

| JustBaby24 a răspuns:

Eu as alege zborul