| TTTeofiLLL a întrebat:

Daca ati putea afla ceva orice din lume(doar o singura sansa).Ce ati vrea sa aflati? Eu as vrea sa aflu daca glanda pineala sau al treilea ochi chiar au beneficiile pe care le-am citit pe google si daca da, cum as putea sa-l activez fara meditatie satanica.Ce va doriti sa aflati?

Răspuns Câştigător
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Meditatie satanica?

Glanda Pineala activa = frecventa Theta a undelor cerebrale, se poate atinge prim meditatie clasica(stai cu spatele drept, in liniste, si nu te gandesti la nimic), cu ajutorul tonurilor isochronice, sunetelor binaurale, transei hipnotice, prin trezirea brusca in timpul noptii(in perioada dintre vise - acea perioada cand transcenzi dintr-un vis in altul) si mentinerea prozitiei in care te-ai trezit, evident, trebuie sa ramai constient.

33 răspunsuri:
| TTTeofiLLL explică (pentru ErrorFound):

Vreau sa-ti spun ca la asta ma gandeam si eu,ca doar budisti practicau meditatie probabil dinainte ca satanistii sa stie ce e aia,dar am vazut niste aberatii la un comm pe youtube si zicea ca meditand il las pe satan sa intre in corp. Oricum glanda pineala este primul meu scop,vreau sa-mi activez si corpul astral,nu o fac doar pentru liniste sufleteasca(desi chiar am nevoie,in ultimul timp imi spun ca urasc viata si pe toti cei din jur,pentru ca totul seamana cu un RAHAT.), o fac mai mult pentru beneficiile ei cum ar fi:memorie mult mai buna, cica si vederea in trecut, in viitor, corpul astral are forta de a trece prin solid si de a ajunge in locuri stiute si nestiute etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TTTeofiLLL):

Daca ajung in iad........ma imbat si fumez iarba cu Satana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a mai spus cineva pe aici: numerele la loto pe urmatoarea saptamana laughing