| adiadrianq a întrebat:

Recent am auzit de glanda pineala sau al treilea ochi, am citit foarte mult despre ea dar 100% nu sunt sigur, voi ce credeti eu unul daca as putea sa il deschid inca nu as face- o Fundaaa si nu vreau sa dati site uri de pe wikipedia

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

thinking Ce-ai baut?
Glanda pineala din cate stiu regleaza somnul... si din cauza ei, cand e lumina suntem treziti si cand e intuneric dormim, explicat asa babestelaughing. Ce al 3-lea ochi? Doar nu-ti imaginezi c-o sa ai 3 ochi. Probabil ca e o metafora.

| Andreeaea19 a răspuns:

Al treilea ochi daca vrei sa til deschizi din kate cunosc eu recent am descoperit partea asta cu chakrele, de fapt parerea mea personala poti reusi prin meditatii le poti gasi pe youtobe daca chiar crezi ca esti pregatit sa ti deschizi cel de al treilea ochi