| ErrorFound a întrebat:

Daca vi s-ar oferi ocazia sa fiti nemuritori(sansa oferita de un savant/inger/chupacabra/zana maseluta sau cine mai vreti voi), ati accepta?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Chiar nemuritor nu, dar vreun miliard de ani mi-ar placea. confused

19 răspunsuri:
| CranK71 a răspuns:

NU

| iasminne a răspuns:

In nici un caz

| StefanMV a răspuns:

Da. Mi-ar placea sa nu mai traiesc cu gandul ca voi murii si tot ce invat in timpul vietii se va pierde intr-un moment

| Mădă0611 a răspuns:

Nu, sa traiesc cat vreau si sa fiu un fel de zeu, da (as vrea sa vad ce forme a luat viata pe alte planete), altfel pot sa mor si in minutul urmator, tot acolo sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar as vrea sa pot decide cand.

| JucărieLEGO a răspuns:

Si maine sa ma calce in parcarea blocului un pustan abia ajuns la 18 ani cu masina lui taticu...no sir! Gandind realist(sa-ti ofere asta cel mult un savant), fara fictiuni...

| Narcis2007 a răspuns:

Accept doar daca nu as simti durerea(cine stie poate vreun dictator va vrea sa ma impuste pana se plictiseste) si m-as regenera complet(nu as vrea sa raman nemuritor si fara o mana)

| Duucu a răspuns (pentru sabin89):

Nu cred că ți-ar plăcea, cănd vei atinge aproape un miliard de ani vei știi că ești aproape de moarte, iar trăind atăt de mult vei intra într-un sentiment de nostalgie/de dor față de anii trăiți, care va duce la situații mai grave.Practic,vei muri (sau murii?!) în chinuri.

| sabin89 a răspuns (pentru Duucu):

Vei muri nu vei trai. Nu murii, nu traii. Asta asa... tangential.

| LordBolton a răspuns:

Daca o sa am si alti prieteni/rude nemuritoare cred ca da, doar daca o sa ma pot regenera (gen reptile)

| Crucified a răspuns:

Habar n-am... Totuşi nu.

| zurick a răspuns:

Sa fiu nemuritoare intr-o lume falsa sau cum?

| sabin89 a răspuns (pentru zurick):

De ce nu? Falsii cu falsii se inteleg bine confused

| zurick a răspuns (pentru sabin89):

Asta e cel mai urat lucru pe care mi-l poate spune cineva.
Si ca sa te contrazic dimpotriva nu se inteleg bine

| Lizzu a răspuns:

Nu...

| sabin89 a răspuns (pentru zurick):

Scuze, am glumitsad

| Lary9419 a răspuns:

Da.

| Corinnààà a răspuns:

Cu doua conditii: sa nu imbatranesc si sa nu raman singura din galaxie. Asta cam 1000 de ani.