| Unique a întrebat:

Daca ti s-ar oferi sansa a fii fotomodel sau vedeta ai accepta sau ai refuza? Ei, sau te-ai simti intre ciocan si nicovala? eu una n-as accepta asa ceva! daca vreti va explic de ce!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

As accepta daca ar fi vorba despre actorie sau muzica. Si daca as avea calitatile necesare.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu am detestat sa fiu in centrul atentiei.De vina e firea mea inca introvertita. N-am eu forme de fotomodel si nici pile ca sa ajung vedeta.Privesc cu placere fotomodelele, mai putin hainele care le poarta si le admir. Dar atat.Nu m-as vedea pe acolono talking

| Unique explică:

Am avut posibilitatea de 2 ori dar le-am refuzat treptat pe amandoua pentru ac nu vreau, pentru ca nu imi place, am aptitudinile necesare, sunt frumoasa arat bine, chiar am 90-60-90 dar la ce folos? Ha? La ce? La nimic! nu imi trebuie viata de vedeta de model, eu am viata mea fericita acum nu vreau sa dau cu piciorul cand norocul imi bate la usa, de ce sa nu ii deschid cinstit? Nu sa ma dezbrac in emisiuni la televizor si alte chestii cum fac altele.Nu.Asa ecva nu, ar insemna rusine lipsa de respect, lipsa de fericire.nu vreau asa o viata, vreau o munca onesta si cinstita, de ce sa ma vada o tara intreaga dezbracata? de ce? Nu mai bine ma vede doar iubitul meu? Doar el? de ce sa vada toata lumea ce am eu? Nu, asa NU imi convine! Eu am decizia mea si gata

| Pupily92 a răspuns:

Eu as accepta ca fotomodel.am inaltimea necesara, si marimile apropiate. dar nu m-as duce fara prietena mea.in septembrie mergem la o prezentare pe Valea Prahovei.

| anka a răspuns:

Nu mi se poate intampla asta pentru ca nu am calitatile necesare. Daca totusi s-ar intampla as refuza pentru ca tin foarte mult la intimitatea mea si a familiei mele. In plus nu imi place sa fiu barfita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai formulat intrebarea dand de inteles ca ti s-ar oferi aceasta posibilitatea, dar tu nu ai aptitudinile necesare.
Da, as refuza. Nu este un domeniu in care mi-ar face placere sa lucrez, m-as simti stanjenita vazand cum altii fac lucrurile de 10 ori mai bine decat mine, iar eu iau acelasi salariu cu ei.
Nu stiu ce-mi rezerva viata, asa ca iau in calcul orice posibilitate, atata timp cat ma descurc si sunt multumita de meseria pe care o am.