| Hmmmm a întrebat:

De ce ai aprinde lumina in intuneric?

66 răspunsuri:
| AlinDark14 a răspuns:

Mie unu imi place mai mult intunericul...uni aprind lumina in intuneri pentru ca le e frica sau pentru ca nu vede bine si a pierdut ceva laughing conteaza din ce punct de vedere vezi intrebarea.

| Chrris a răspuns:

N.am curent!rolling on the floor)))))(just kidding)batting eyelashes Ca sa nu vina Bau-Bau!tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Bogan9028 a răspuns:

Vezi sa nu cazi intr-un canal din casa :-J, asa ca aprinde lumina

| Marry123 a răspuns:

Ce intrebare... ca sa nu cazi si sa te lovesti sau daca tie frica. rolling eyes

| snickers_2782 a răspuns:

De ce nu?laughing

| allexx100 a răspuns:

Ca sa nu dai cu capu' de tavat :/

| cristinasiiatat a răspuns:

Eu no aprind

| alexionut75 a răspuns:

Pentru ca imi este frica laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Hmmmm explică (pentru CataAndrei):

Tocmai te-ai bagat si tu cu nasul in deductia tasad.

Răspuns utilizator avertizat
| Hmmmm explică (pentru CataAndrei):

Jderule, eu nu te raportez, cu atat mai putin sa mai continui palavrageala cu tine. Sunt edificator de fel, si daca nu mi se da ocazia sa-ti plasez o torpila in dinti, prefer sa tac. Pa-pa.