| Hmmmm a întrebat:

De ce ai aprinde lumina in intuneric?

66 răspunsuri:
| alexionut75 a răspuns:

Pentru ca imi este frica laughing

| vladuts3 a răspuns:

Sa vezi pe unde mergi, sa nu-tie fie frica in unele cazuri, Ce intrebare...

| RoByTzU123 a răspuns:

Sa vezi pe unde mergi

| AlinDark14 a răspuns:

Mie unu imi place mai mult intunericul...uni aprind lumina in intuneri pentru ca le e frica sau pentru ca nu vede bine si a pierdut ceva laughing conteaza din ce punct de vedere vezi intrebarea.

| cataleya a răspuns:

Pai din mai multe motive : sa nu iti fie frica, sa vezi pe unde mergi.
sau ai putea sa nu o aprinzi ca sa faci economie de curent laughing

| HoTSaucE a răspuns:

Ca sa nu te impiedici pe drum drepthappy

| Xtadelo a răspuns:

Hmmmm... thinking
Sa nu mai fie intuneric laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Ca sa nu te prinda Bau-Bau. Asemenea intrebare asemenea raspuns. *Genius*

| Hmmmm explică (pentru vladuts3):

Bine, vladut, m-ai luminat, pe mine...intunericul. Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa consumi bateriile aiureasad...

| vladuts3 a răspuns (pentru Hmmmm):

Daca te-ai asteptat la un alt raspuns, aici sunt.

| Hmmmm explică (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Pana te prinde bau-bau, s-ar putea sa-ti intre cosmarul in fund. Asa ca, grija mare cu lumina...

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Hmmmm):

Si ce sa fac cu lumina atunci? Imi iau un bec economic si mi-l bag in fund sa luminez cosmarul sa se transforme in Pokemon rolling on the floor sau cum dracul laughing

| Hmmmm explică (pentru vladuts3):

Aici esti!

Răspuns utilizator avertizat
| Hmmmm explică (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Nu mai bine iti iau eu fundul in termometrul de chiloti in vederea depistarii temperaturii?

| Hmmmm explică (pentru CataAndrei):

Tocmai te-ai bagat si tu cu nasul in deductia tasad.

| vladuts3 a răspuns (pentru Hmmmm):

Ok, sunt atent la asteptarile tale!

| Hmmmm explică (pentru vladuts3):

Se consuma in palma si bec. Fii pe aproape!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Hmmmm):

Esti chiar chiar chiar... PREA CREATIV

| Hmmmm explică (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Prea saritor...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce nu sti de tot intrebi?

| vladuts3 a răspuns (pentru Hmmmm):

Ok, Vrea sa vad un raspuns "destept", la o asa intrebare usoara.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Hmmmm):

De curiozitate. Te-ai gandit mult pana ai pus intrebarea asta?

| Hmmmm explică (pentru CataAndrei):

Jderule, eu nu te raportez, cu atat mai putin sa mai continui palavrageala cu tine. Sunt edificator de fel, si daca nu mi se da ocazia sa-ti plasez o torpila in dinti, prefer sa tac. Pa-pa.

| Hmmmm explică (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Nu gandesc deloc. In pofida acestui fapt, nu ma asteptam la intelegerea unor substraturi din partea oricarui subiect.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Hmmmm):

Poi ce sa mai. Romanii au imaginatia bogatabatting eyelashes

| Hmmmm explică (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Imi imaginez ca porti chiloti negri, iar oja de pe unghia de la degetul mijlociu e ceva mai uzata in comparatie cu oja de pe celelalte degete. Prea bogata? (imaginatia)

| yocata10 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Vezi sa nu te arda becul draga, daca se aprinde laughing tongue