| NoShit a întrebat:

De ce oamenii se consideră superiori animalelor?

63 răspunsuri:
| Loveyourself a răspuns:

Animalele nu au suflet de aeea nu este un pacat/crima sa omori un animal
P.s eu una iubesc si respect animalelelove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| andrei a răspuns (pentru NoShit):

Un sarpe cand ataca si ucide un om nu primeste nici o amenda si nici 5 secunde in inchisoare.

| NoShit explică:

Ai mare dreptate. Şi în legătură cu videoclipul, să văd şi să nu cred. Nu înţeleg ce-i fascinează şi le se pare atât de amuzant. Foarte trist.