| Alyra a întrebat:

Inteligenţă, bani, sănătate, frumuseţe, iubire. Tu... ce ai alege?

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Eu as alege un alt element unul care te ajuta sa le obti pe toate si anume NOROCUL, daca ai noroc ai de toate in viata.
daca esti inteligent faci si bani daca esti frumos trebuie sa fi si sanatos si la iubire tot norocul intervine la fel si la celelalte degeaba esti destept daca nu ai noroc ca in tara asta nu mintea face legea ci buzunarul.ma rog dar daca ar fi sa aleg din lista ta cred ca sanatate ca degeaba ai detoate daca esti pe patu de moarte nulaughing
ciauhappy

97 răspunsuri:
| alexgabyy29 a răspuns:

Inteligenta.big grin
Daca esti inteligent poti sa le obtii si pe celelalte 4 obtiuni...big grin

| stefancelmare7 a răspuns:

Putin din fiecare dar cel mai mult iubirea

| MariaaDrb a răspuns:

Sincer inteligenta...thinking
ca cu inteligenta faci banii laughing

| Dyana_3851 a răspuns:

Toate leas vreabig grin...dar sanatatea e pe primul loc

| xAimeeRO a răspuns:

1.Sanatate
2.Frumusete
3.Iubire
4.Inteligenta
5.Bani
FundiTzzzzaaa"?

| GeorgianaGya a răspuns:

Sanatate

| danyk7 a răspuns:

Toate happy

| Nicu_6664 a răspuns:

Iubire, daca iubesti si iesit iubit sufletu ti sanatos, sanatatea o avem toti da nu stim sa grijim de ea, inteligenta ( prost sa fi noroc sa aihee heestim toti zicala asta nu smug) si iar frumusetea fiecare o are :d parerea meathinking Daca iubesti pe cine trebuie adica pe Cel Atotputernicu le ai pe toate ( nu o spun asta pentru ca asfi pocait, nu sunttongue ) dar asa e nu?

| madutza2468 a răspuns:

Le-as alege pe toate, insa sanatatea e pe primul loc

| d33adhya88 a răspuns:

Toate daca s-ar putea...da aleg sanatate

| bibitza_7911 a răspuns:

1: sanatate
2:iubire
3:inteligenta
4:frumusete
si ce daca nu ai bani? ai sanatate

| loveanddreams a răspuns:

Sanatatea

| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

Sanatate, inteligenta si iubire. Tu ce ai alege?

| Anaa_6343 a răspuns:

Sanatate si iubire, e cel mai frumos lucru sa iti petreci viata cu persoana pe care o iubesti! day dreaming

| fuckU a răspuns:

Cu siguranta sanatatea ca-i mai buna decat toatelove struckdar cine le are p toate f bine pentru el :*:*:*

| Corinastf a răspuns:

Pe toate dar cel mai bine sanatateabig grin

| SAMP a răspuns:

Bani si sanatate ca restul nu ma-ntere

| vvyyoo a răspuns:

Inteligenta pentru ca daca o am stiu sa ma tatez de boala deci am si sanatate, daca am inteligenta stiu cum sa fac banii, daca am inteligenta stiu cum sa fac sa arat bine si daca am inteligenta stiu cum sa procedez sa am parte si de iubire! Dar totusi SANATATEA e pe primul loc!

| 00Openminded00 a răspuns:

Pe primul loc as alege sanatatea apoi inteligenta iar mai apoi iubirea...

| Ra1nman a răspuns:

Daca ar fi sa aleg cu care dintre aceste atuuri sa ma nasc as alege inteligenta si sanatatea. Folosind aceste doua atuuri le voi putea obtine si pe celelaltebig grin.

| kiufuliki a răspuns:

Sincera sa fiu nu as alege nimic deoarece am tot ce imi doresc acum, iar daca as mai vrea ceva in plus as incerca sa obtin cu mana mea nu sa primesc!happy

| happynela a răspuns:

Inteligenta

| vladd96 a răspuns:

Sanatate si inteligenta. pentru ca daca esti sanatos esti si frumos, deci vei avea parte si de iubire, si daca mai esti si inteligent, cu siguranta te vei descurca sa ai si bani.

| alexvegas a răspuns:

Sanatate- bani -inteligenta- iubire

| Bianca_9857 a răspuns:

Sanatate happy

| remmus a răspuns:

Eu sunt deja super inteligent, frumos si iubit deci.laughingsanatate si apoi bani

| Clau20Clau a răspuns:

Sanatate, pentru ca este cea mai importanta... degeaba esti cu bani sau frumoasa daca nu esti sanatoasa

| dana_7769 a răspuns:

Sanatate,bani,iubire

| roba a răspuns:

Toate e clar

| ralucka_6377 a răspuns:

Eu nu aaleg nimic ce conteza sunt faptele