| Mariela_1621 a întrebat:

Pe discovery channel e " fenomene stranii " ( a haunting )
va uitati? big grin
credeti ca sunt reale? oricum tot e interesanta devil

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt reale sa stiii adica asa cred. mie imi place ma uit in fiecare saptamana si tu a fel?

| bastyboy22 a răspuns:

Mda e interesanta

| larisa_9430 a răspuns:

Eu sunt Laura din bucuresti si vreau sa va spun ca o verisoara din partea lui tatal meu a muri a cum 23DE zile >>>>mama fetei care este si matusa mea a vazut-o pe fata ei in baie casi facea parul si se amchea... vreau sa spun ca mama fetei nu este nebuna ca ci si eu am vzuto cu tatal meu frati mei unchii mei etc multi oameni care erau in capera a ceia adica in camera ei >> CA SE UITA LA TELEFONUL EI CARE SUNA. dar a cum nu mai este nico problema ca am chemt un preot si a rezlovlat tot nu mai se arata nu mai auzim zcomote nimic >>>darvreau sa spun ca am trecu prin un cojmar cuplit care nu mai vreau sa mai treccc ...DE LOC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aceste fenomene nu sunt reale, sunt fictiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit, sa stiti ca e interesant dupa parerea mea sunt reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ma uit.care ti idu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, ca sunt reale dar nu la noi in Romania. ele sunt reconstruite.si Producatorii fac exact cum povestesc cei care au trecut prin experinete pananormale...Cum ar fi Aceea Cu Seth. cu soti O'Shea aceea au spus ca au fost adevarate dar reconstruite intru-n interviu.Eu unul nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomene stranii este bazat pe marturiile oamenilor.:)
Spre ex. Ai ales episodul : A haunting Hell's Gate --> Uita-te. dupa care intra pe site-ul celor de la BobbyMackey's si convingete ca este real:). http://www.bobbymackey.com/hellsgate.html

| Andrada_5314 a răspuns:

Intr. o noapte eram cu varumeo si a aparut pe ecran reconstituire sia aparut un demon foarte urat atunci a facut pe el avea 7 anilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca sunt reale dar nu in totalitate pentru ca sunt reconstituiri dar eu cred ca exista fantome deci cam 80% cred ca se intampla in episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat si eu am vazut acel episod cu femeia aceea care practica wicca si trai cu fiul ei in casa. ea credea ca fantoma barbatului vrea s-o ajute dar nu e adevarat.nu stiu daca a mai aparut si in alt film, deci nu stiu ce sa cred. oricum si mie mi s-au intamplat niste chesti care nu au vreo explicatie...nu stiu ce sa cred exista sau nu fantome? preotul a zis ca exista dar eu nu prea cred in ceea ce nu vad.eu de fire ma speri des, foarte des si repedelaughing

| onuțadeea a răspuns:

Tie ti-e frica la "where demons dwell"? mie mi-e frica la "the possessed". mi s-a parut cel mai infricosator episod

| PDM2000 a răspuns:

Daaaaa ma uit laughing
Poii oamenii care au inventat Fenomene Stranii s-au luat dupa realitate... eii doar au schimbat personajelee
daa e foarte interesant

| SuntCuTine a răspuns:

E super

| sergiubuta a răspuns:

Da sunt reale numa ca problema este ca nu mai baga episoade noi