| Mariela_1621 a întrebat:

Pe discovery channel e " fenomene stranii " ( a haunting )
va uitati? big grin
credeti ca sunt reale? oricum tot e interesanta devil

47 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Spunea "any" ca da mereu aceleasi povesti, asta da dovada ca alea care le da sunt adevarate, pentru ca daca erau inventii scoteau sute de episoade.si parerea mea... da eu cred ca sunt reale intamplarile.

| waXonwaXoff a răspuns:

Sunt un mare fan, le-am vazut pe toate.Nu sunt adevarate pentru. ca ce vedem noi pe discovery acum sunt reconstituiri dupa fapte reale!

| DeeDee28 a răspuns:

Da...nu stiu ce sa cred despre ce se intampla acolo dar oricum e interesant happy

| viatadecacatt a răspuns:

Daa mereu ma uit.imi plac mult ca sunt malefice asadevil

| someone_8322 a răspuns:

Sunt povesti fictive happy nu cred ca e chiar totul realhee hee
si da, e interesanta. mie una imi place emisiunea smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ma uitam... M-am speriat big grin dar am auzit ca sunt reale crying crying sper sa nu fie asa cum zic eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da blairwitch2010 da cred ca sunt reale adica le-au redat din spusele celor care le-au trait ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E faina emisiunea da uneori se repeta episoadele.si nu prea cred ca-s reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place dar ma sperie rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place emisiunea... dar am vz intr-un episod o clarvazatoare pe nume Lorraine Warren

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.cred ca sunt reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ma uit si nu cred, deoarece sunt reconstituiri, daca stiti sa cititi in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu sunt reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu ma uit dar de fiecare data cand ma uit ba pocneste frigiderul ba televizoru... mie imi place si cred ca exista dar eu cred ca nu chiar toate dar asta e ce vrei adica in acel episod cand o femeie s-a mutat ca a crezut ca face bine pentru copii e fata acea a vazut un cap zburator adica hai ma nu cred ce crezi ca s-ar arata ala? eu nu pa. O apropo adresa mea de mes este nicaangelica35pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fain haunting dar nu sunt deloc adevate intamplarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si eu ma uit. mie mi se pare super. si uneori si eu am indoieli ca nu`s reale. da eu chiar cred acum nu stiu despre altii. big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut where demons dwell? la ala imi e frica sa ma uit:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poate e real poate nu e real da ii frumos. imi place!:
la revederewave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crd ca sunt reale sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca unele episoade sunt reale. dar nu toate. oricum emisiunea imi place foarte mult. iubesc emisiunea aia:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca acestea sunt realitatilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte tari... povestile sunt adevarate in masura de 30%maxim...nu prea cred ca se intampla ca in relatarile din film e.prea.preawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu
dar asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt reale sa stiii adica asa cred. mie imi place ma uit in fiecare saptamana si tu a fel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aceste fenomene nu sunt reale, sunt fictiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit, sa stiti ca e interesant dupa parerea mea sunt reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ma uit.care ti idu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, ca sunt reale dar nu la noi in Romania. ele sunt reconstruite.si Producatorii fac exact cum povestesc cei care au trecut prin experinete pananormale...Cum ar fi Aceea Cu Seth. cu soti O'Shea aceea au spus ca au fost adevarate dar reconstruite intru-n interviu.Eu unul nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomene stranii este bazat pe marturiile oamenilor.:)
Spre ex. Ai ales episodul : A haunting Hell's Gate --> Uita-te. dupa care intra pe site-ul celor de la BobbyMackey's si convingete ca este real:). http://www.bobbymackey.com/hellsgate.html