| Damian a întrebat:

Sondaj: soarele se invarte in jurul pamantului sau invers?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moment stiintific:
Pamantul este plat si soarele orbiteaza in jurul sau.
Soarele are momentele lui de glorie la orele 12 dupa care se stinge noaptea, nimeni nu stie cum se reaprinde dimineata.

40 răspunsuri:
| opschris a răspuns:

Lol! ce intrebare imi e rusine sa raspund! planetele din sistemul nostru solar se invart in jurul soarelui!(pamant, luto, jupiter, marte si toate cele)

| BitchImfabulous a răspuns:

Invers: pamantul se invarte in jurul soarelui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pamantul e rotund, doamne ce afirmatii stupidestraight face si pamantul se invarte in jurul soarelui.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Invers, adica pamantul se imvarte in jurul soarelui;]]

| st3phani3 a răspuns:

Pamantul se invarte in jurul a 3 axe: se invarte in jurul axei soarelui, in jurul lunii si in jurul propriei sale axe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pamantul in jurul soarelui

| Ingerasull99 a răspuns:

Sondajul a fost facut si la tv, pamantul se invarte in jurul soarelui!

| PhaseMorphXR a răspuns:

"http://www.lovendal.net/......mantului/"

Va rog eu frumos, nu mai propagati asemenea mostre de incultura, prostie si analfabetism, la care "prind" doar aneuronali complet praleli cu notiunile puse in discutie... Asemenea controverse au fost stinse cu mult timp in urma, doar cei ce nu sunt la curent cu cercetarile, dovezile si aplicatiile practice "post-einstein-iste" traiesc cu impresia ca argumentul "Michelson-Morley"
inca mai e valid. In numele bunului simt, evitati propaganda si cercetati/studiati! Multumesc

| ionutdubu a răspuns:

Nusch