| Holocaust a întrebat:

"Trăim singuri.Murim singuri. Orice altceva e doar o iluzie."
Păreri?

32 răspunsuri:
| Holocaust explică (pentru Dumnezău):

Răcesc că răcesc.Obraznică nu sunt.:>Numai proştii răcesc vara.Poate e de vină karma. Când eram mică,râdeam de fraierii care răcesc vara,şi am ajuns până la urmă să fac parte din ei.
Oricum,ştiu melodia aia! Ha! E cretină rău, într-un sens bun. încerc să mă gândesc la una mai epică, dar nu pot...Dar la fel de bine puteai da din cap pe asta: http://youtu.be/rog8ou-ZepE ...sau băgai un dans de-ăla retard pe MC Hammer.
Da, poate că arată destul de bine, dar are 32 de ani aproape, şi nu mă lasă conştiinţa.:))
... ştiu că nu eşti potato.De-aia am pus în ghilimele.

| PedoBarbie a răspuns:

Afirmaţia e foarte corectă.