| djmaxtor007 a întrebat:

Uite ce mi s-a intamplat : eram in oras, in drum spre gara, nu stiu ce m-a apucat dar am zis

" chem / sunt supranatural " si dupa aceea, am inceput sa vad nu doar oamenii din jur, dar am vazut

alta dimensiune

, complexa si distorsionata, am vazut cum ies din pamant maini, am vazut cum curgea sange din perete

fara vreun motiv, am vazut giganti, de mii de ori mai mari decat oamenii, am vazut creaturi mici adica

spiridusi, elfi, apoi ceva mai interesant a fost ca am vazut o fata care statea fix cu mine, care ma imbratisa

non-stop, si mi-a zis ca ma poate ajuta cu orice. in drum spre casa, ea, sau fata din alta dimensiune,

a inceput sa faca sex cu mine, chiar daca eram imbracat, dar simteam ceva real, asta este adevarat,

am mai vazut vulturi negri, schelete mergatoare, capuri de zombi, am vazut multe atunci in ziua aceea!

Vineri 23.09.2011, ziua pe care n-o voi uita niciodata!

Acum Rar Simt Prezenta Acelei Fete Care Mi-a Zis Ca Eu Am Creat-o ( In Dimensiunea Aceea )!

Sper Ca Va Face Senzatie!winking tongue

12 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Stiinta si filosofia rubrica pentruamuzament? N-am nimic impotriva.Se pune problema crearilor virtuale,dar mai ales daca esti incepator in domeniu pentru ca, ca orice incepator in orice domeniu, esti novice.In cazul in care intilnesti versati nu poti decit lua la clanta.

| Flav a răspuns:

Pustii aia din ziua de azi, trag si ei pe nas ceva si se cred super eroi cu totii. Da frate, esti cool! Mai cool ca o cola fara acid.

| Klepto a răspuns:

Vineri 23.09. 2011 Ziua in care DjMaxtor007 care mixeaza pentru MaxFactor si a fost banat de la X Factor, iar de suparare a incercat etnobrusturii la plic.

| aliceinchains a răspuns:

Și eu, de ciudă, când am văzut că ai făcut asta, mi-am luat pelerina invizibilă și am dispărut.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Ma baietet tu ai fumat ceva rolling on the floor))))

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Esti pe etno?

| n0matterman a răspuns:

Si apoi te-ai trezit.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Serios?

| Ana213 a răspuns:

Cred ca era Stanga big grin e normal frate stai linistit, se numesc,, polutii nocturne".

P.S: nu te supara pe mine, dar trece.

| pufarin1 a răspuns:

Chiar sunt curios cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai deja am asa o senzatie de la brau mai jos un pic.mi s-a intarit ceva si vad o ridicatura, si ma ia asa cu niste fierbinteli? ce o fi ma?

| xLouana a răspuns:

Imi plece ca si in premonitii faci sexwinking laughing)